Košík  

Žiadne produkty

Poštovné 0,00 €
Spolu 0,00 €

Pokladňa

Dodacie podmienky

Vitajte na stránkach internetového obchodu rossisport. V tejto časti nájdete informácie o obchodných podmienkach, za ktorých si môžete zakúpiť tovar na www.rossisport.sk.
Prevádzkovateľom tohoto internetového obchodu je spoločnosť ROSSIsport Komenského 2660/10 069 01 Snina.


Ako si objednať tovar na www.rossisport.sk?

Objednávky môžete uskutočňovať následovne:
1. priamo cez internet na www.rossisport.sk (prostredníctvom www rozhrania)

2. prostredníctvom e-mailu(objednávku je potrebné zaslať na e-mailovú adresu: info@rossisport.sk)

3. telefonicky (na telefónnom čísle 0915 990 522 )

4. písomne poštou (takéto objednávky prosím doručte na našu adresu:
Jozef Rosič ROSSIsport

Komenského 2660/10
069 01 Snina


Vo všetkých prípadoch musí Vaša objednávka obsahovať tieto náležitosti:
- identifikačné údaje zákazníka (kupujúceho), t.j. meno a priezvisko, presná a úplná adresa, e-mail, telefónne číslo
- jednoznačné určenie predmetu plnenia, t.j. referenčné číslo tovaru, presný názov tovaru a jeho špecifické vlastnosti, cenu tovaru za 1 kus, cenu tovaru spolu, množstvo tovaru (počet objednaných kusov)
- presné miesto dodania tovaru
- identifikačné údaje osoby, ktorá prevezme tovar, t.j. meno a priezvisko, presná a úplná adresa, e-mail, telefónne číslo, v prípade, že tieto nie sú zhodné s údajmi zákazníka.
Dodacie podmienky

 Tovar, ktorý si zakúpite na www.rossisport.sk Vám vieme doručiť Slovenskou poštou.

Cenu dopravy tovaru (a prípadne balné) od dodávateľa na miesto určenia podľa objednávky konečného zákazníka hradí konečný zákazník, a to podľa reálnych sadzieb vybraného prepravcu. Výnimky z tohoto bodu sú uvedené priamo pri tovare, resp. v rámci objednávky.

Cena prepravy sa orientačne pohybuje okolo 3 EUR.

Dodacie lehoty závisia od dostupnosti tovaru a samotnej dĺžky dopravy, ktorá je daná prepravcom. To znamená, že samotnú dĺžku dodania si vypočítate podľa vzorca: celková dĺžka dodania (dodacia lehota) = dostupnosť tovaru + počet dní na prepravu vybraným prepravcom.

V prípade, že konečný zákazník uhrádza platbu za tovar bezhotovostne, dodacia lehota sa predlžuje o dobu, ktorú potrebuje príslušná banková inštitúcia na uskutočnenie prevodu hodnoty objednávky na účet prevádzkovateľa internetového obchodu, prípadne na potvrdenie uskutočnenia prevodu hodnoty objednávky na účet prevádzkovateľa internetového obchodu. 

Dostupnosť tovaru sa spravidla pohybuje od 1 dňa po 2 týždne (výnimočne aj dlhšie, presný údaj sa nachádza stále pri tovare). Počet dní, ktoré sú potrebné pre samotnú prepravu, určuje konkrétny prepravca, pričom v prípade Slovenskej pošty je to spravidla do 1 týždňa.

V prípade, že si objednáte viac tovarov s rôznou dostupnosťou, tovar Vám bude doručený naraz v jednej zásielke, a podľa termínu najdlhšej dostupnosti. V prípade, že požadujete, aby Vám bol tovar doručený postupne, udajte to prosím do poznámky, prípadne nás kontaktujte telefonicky. V tomto prípade však platíte dopravné náklady jednotlivo, pri dodaní každého z tovarov.

Tovar je počas prepravy poistený konkrétnym prepravcom podľa jeho štandardných podmienok, pričom toto štandardné poistenie je zahrnuté v cene prepravy.

Prevádzkovateľ alebo priamo dodávateľ vystaví a doručí zákazníkovi príslušný daňový doklad do 15 dní odo dňa zdaniteľného plnenia. Záručný list, v prípade, že k tovaru prináleží, obdrží zákazník spolu s tovarom. Ak zákazník spolu s tovarom neobdržal záručný list postačuje pre uplatnenie reklamácie doklad o kúpe tovaru, v tomto prípade je to faktúra. Ak zákazník faktúru s tovarom neobdrží je nutné čo najskôr kontaktovať prevádzkovateľa (rossisport).

O celom priebehu objednávky Vás budeme informovať e-mailovými správami. V prípade, že by došlo k zmene podmienok dodania tovaru, skontaktujeme Vás telefonicky, aby sme objednávku čím skôr doriešili k Vašej spokojnosti. Preto je pre nás nevyhnutné mať na Vás e-mailový aj telefonický kontakt.

V prípade neprevzatia tovaru (na základe objednávky) si prevádzkovateľ vyhradzuje právo uplatniť svoj nárok na náhradu vzniknutej škody. V prípade, že si zákazník tovar neprevezme pri prvom doručení, a požaduje opätovné doručenie tovaru, je povinný uhradiť náklady prvého ako aj opätovného doručenia tovaru.

Doručenie tovaru sme schopní momentálne realizovať na území Slovenskej republiky, no vieme sa dohodnúť individuálne aj na doprave do iných štátov.

Prajeme Vám príjemné a ničím nerušené nakupovanie v obchode www.rossisport.sk